29 grudnia 2020 18:17 | Z życia szkoły

List od p. Rinke

Do naszej szkoły przyszedł list z świątecznymi życzeniami od zaprzyjaźnionej naszej szkole, dawnej mieszkanki Biskupowa p. Felicitas Rinke
🎄
"Szanowny Panie Dyrektorze, Drodzy Nauczyciele!

Mając na uwadze moje ostatnie odwiedziny w październiku 2019 roku w Biskupowie pozdrawiam bardzo serdecznie wszystkich mieszkańców. Życzeniem nas wszystkich jest zakończenie pandemii koronawirusa. Każdy z nas zadaje sobie pytanie kiedy zakończy się czas pandemii. W czasie adwentu śpiewamy pieśń, która przenosi nas w nastrój świąteczny "Gdzie jesteś pocieszenie całego świata, na które wszyscy z nadzieją czekają? Przyjdź, o przyjdź z najwyższych sfer i pociesz nas w dolinie smutku" (tłumaczenie pieśni adwentowej "O Zbawicielu otwórz niebiosa"). Niech te pocieszające słowa przyniosą Wam wszystkim wesołe, szczęśliwe i pełne pokoju Święta Bożego Narodzenia. Te życzenia łączę z prośbą, która płynie od nas wszystkich: niech Nowy Rok 2021 pozwoli nam spojrzeć w pełną nadziei i zdrową przyszłość.
Mając w pamięci Waszą gościnność,
Pozdrawiam Felicitas Rinke

Szczególne pozdrowienia dla wszystkich dzieci.🎄

Zdjęcia: